Startlister Vikingurstevnet 2017

LØRDAG 26.08.17

10:00 Ryttermøte

10:30 T7 Barn

Gruppe Hånd Rytter Hest
1 V Silje Andreassen Styrmir fra Anglesey
2 H Susanne Wiggen Larsson Rani fra Kringeland

 

10:40 T7 Fritidsklasse

Gruppe Hånd Rytter Hest
1 V Ranveig Kaino Brandur

 

10:50 T3 Junior

Gruppe Hånd Rytter Hest
1 H Johanne Sundsfjord Eriksen Tia fra M.Elis
1 H Anja Elise Kames Kongur fra M.Elis
2 V Emma Pharm Bull Lira fra Skarholt

 

11:10 T3 Ungrytter og senior

Gruppe Hånd Rytter Hest
1 V Frida Hjortdahl (ung) Kappi fra þúfum
1 V Lene Wilhelmsen Þága fra Håkøy 1
2 V Martine Sverresvold Skjóna fra Stall Øvstedal
2 V Gro Schøtner Andreassen Stígur fra Sandåker
3 V Rita Sæther Þór frá Blönduósi
3 V Margrethe Esaiassen Lyfting fra Isdal
4 V Ragna Kaino Elding fra Solheim
4 V Robert Johnsen Sproti fra Skaney
5 V Anne Hjortdahl Þokki fra Brennigerði
5 H Anita Maurstad Nott fra Ysta-Moi
6 H Ingvild Pharm Bull Bjørgun från Vallerødslund
7 V Elisabeth Trondsen Heitmann Kraftur fra Åsvin
7 V Lene Wilhelmsen Skorpa fra Vesslarp

 

 

12:15-13:15 PAUSE

 

 

13:15 V5 Barn

Gruppe Hånd Rytter Hest
1 H Susanne Wiggen Larsson Rani fra Kringeland
2 V Silje Andreassen Styrmir fra Anglesey

 

13:30 V5 Fritidsklasse

Gruppe Hånd Rytter Hest
1 V Ranveig Kaino Brandur

 

13:40 V2 Junior

Gruppe Hånd Rytter Hest
1 H Anja Elise Kames Kongur fra M.Elis
1 H Emma Pharm Bull Lira fra Skarholt
2 V Johanne Sundsfjord Eriksen Tia fra M.Elis

 

14:00 V2 Ungrytter og senior

Gruppe Hånd Rytter Hest
H Ulrikke Tansø (ung) Stàli fra Fossanmoen
H Martine Sverresvold Skjóna fra Stall Øvstedal
V Frida Hjortdahl (ung) Kappi fra þúfum
V Lene Wilhelmsen Þága fra Håkøy 1
V Margrethe Esaiassen Lyfting fra Isdal
V Rita Sæther Þór frá Blönduósi
V Anita Maurstad Nott fra Ysta-Moi
V Anne Hjortdahl Þokki fra Brennigerði
V Elisabeth Trondsen Heitmann Kraftur fra Åsvin
V Karin Prestøy Moen Askur fra Stornes
H Gro Schøtner Andreassen Stígur fra Sandåker

 

15:00 F2 Ungrytter og senior

Gruppe Hånd Rytter Hest
1 H Ulrikke Tansø Tora fra Alasgarden
Gruppe Hånd Rytter Hest
1 V Ingvild Pharm Bull Bjørgun fra Vallerødslund
1 V Ragna Kaino Elding fra Solheim
2 V Robert Johnsen Sproti fra Skaney
2 V Lene Wilhelmsen Skorpa fra Vesslarp

 

16:00               B-finale T3 senior

 

16:30               B-finale V2 senior

 

17:30 Flaggritt

Start nr Rytter Hest
1 Silje Andreassen Styrmir fra Anglesey
2 Susanne Wiggen Larsson Rani fra Kringeland

 

19:00 Rytterfest


 

SØNDAG 27.08.17

10:00 A-finale T7 barn

10:15 A-finale T7 fritidsklasse

10:30 A-finale T3 junior/ungrytter

11:00 A-finale T3-senior

 

11:30-12:00 Pause

 

12:00 A-finale V5 barn

12:15 A-finale V5 fritidsklasse

12:30 A-finale V2 junior/ungrytter

13:00 A-finale V2 senior

13:30 A-finale F2 ungrytter/senior

14:15 Slutt

Kommentarer

Dette innlegget ble publisert i Sport, Uncategorized. Bokmerk permalenken.

Arkiv

Aktiviteter

Finn oss på Facebook