Startlister NNM 2018

Start rekkefølge:

NNM Vikingur 9. juni 2018

10:30 Rekruttklasse

Heat Hånd Rytter Hest
1 V Emmy Robertsen Lyfting fra Isdahl
1 V Lovisa Sundsfjord Steini fra Lian

10:45 T7 (~5 min/par)

Heat Hånd Rytter Hest
1 H Björk Valnes Atladottir Birta fra Saarela
1 H Truls Løkholm Bergli Blaka fra Stornes
2 V Ranveig Kaino Atgeir fra Setra
2 V Åse-Merete Kristiansen Hera fra Sigersberg
3 H Ragna Kaino Leikur fra Solheim
3 H Gry Reinsnos Sindri fra Hestnes

11:00 T3 junior (~8 min/par)

Heat Hånd Rytter Hest
1 H Silje Andreassen Styrmir fra Anglesey
1 H Johanne Sundsfjord Eriksen Tía fra M. Elis
2 V Emma Pharm Bull Lira fra Skarholt
3 H Anja Elise Karnes Kongur fra M. Elis

11:30 T3 senior (~8 min/par)

Heat Hånd Rytter Hest
1 V Elisabeth Heitmann Kappi frá Þúfum
1 V Runa Sundsfjord Steini fra Lian
2 V Anne Hjortdahl þokki fra Brennigerði
2 V Rita Sæther Þór frá Blönduósi
3 V Martin Svenning Stirnir frá Fornustöðum
3 V Ingvild Pharm Bull Dagfari fra Kolnes
4 V Martine Sverresvold Skjóna fra Stall Øvstedal
4 V Margrethe Esaiassen Lyfting fra Isdal
5 H Anita Maurstad Nótt fra Ysta-Moi
5 H Elisabeth Ann Myklebust Baugur frá Víðinesi 2
6 V Björk Valnes Atladottir Lilja fra Nyborg
6 V Elisabeth Heitmann Blidur fra Rørvik

13:15 V5 (~7 min/par)

Heat Hånd Rytter Hest
1 H Ragna Kaino Leikur fra Solheim
1 H Gry Reinsnos Sindri fra Hestnes
2 V Ranveig Kaino Atgeir fra Setra
2 V Björk Valnes Atladottir Birta fra Saarela

 13:30 V2 junior (~8,5 min/par)

Heat Hånd Rytter Hest
1 H Emma Pharm Bull Lira fra Skarholt
1 H Silje Andreassen Styrmir fra Anglesey
2 V Johanne Sundsfjord Eriksen Tía fra M. Elis
3 H Anja Elise Karnes Kongur fra M. Elis

 14:00 V2 senior (~8,5 min/par)

Heat Hånd Rytter Hest
1 V Anne Hjortdahl Kappi frá Þúfum
1 V Björk Valnes Atladottir Lilja fra Nyborg
2 V Elisabeth Ann Myklebust Baugur frá Víðinesi 2
2 V Rita Sæther Þór frá Blönduósi
3 V Runa Sundsfjord Steini fra Lian
3 V Margrethe Esaiassen Lyfting fra Isdal
4 H Anita Maurstad Nótt fra Ysta-Moi
4 H Ingvild Pharm Bull Dagfari fra Kolnes
5 H Elisabeth Heitmann Blidur fra Rørvik
6 V Martin Svenning Stirnir frá Fornustöðum
6 V Anne Hjortdahl þokki fra Brennigerði
7 V Martine Sverresvold Skjóna fra Stall Øvstedal
7

16:00 B-finale T3 senior

 16:45 Flaggritt

Start nr. Rytter Hest
1 Silje Andreassen Styrmir fra Anglesey
2 Gry Reinsnos Sindri fra Hestnes
3
4
5
6

 

Kommentarer

Dette innlegget ble publisert i Uncategorized. Bokmerk permalenken.

Arkiv

Aktiviteter

There are no upcoming events.

View Calendar

Finn oss på Facebook